KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Akvarell 14232041

nr 1423 2041

Per Landström

(1910-1999), Sverige

Signerad, daterad 1987, "Ludviksbergsgatan", 29x43, yttermått inklusive ram: 39x53, akvarell

Per Landström, svensk bildkonstnär född 1910, död 1999.

Utrop:

500 kr

måndag 4 oktober 2021
kl 19:11:49

Per Landström

Läs mer om Per Landström